„Polska Molskiej” w sieci

Poleć:

„Polska Molskiej” to nie tylko program emitowany w TVP HD. To również program, który ma swoje drugie równoległe życie także w Internecie oraz w mediach społecznościowych.

Gosia Molska to nie tylko miłośniczka dobrego jedzenia, gotowania, podróży i sportu, ale także osoba lekko i pozytywnie uzależniona od Internetu. Właśnie dlatego na stronie internetowej – poza odcinkami „Polski Molskiej” i przepisami z programu znajdą się też dodatkowe przepisy przygotowane przez przyjaciół Gosi i kulinarnych ekspertów specjalnie na potrzeby internetowej widowni.

Dodatkowo, w miejscach, w których była nasza prowadząca z ekipą, druga ekipa reporterska przygotowywała materiały dodatkowe (znajdziecie je w dziale extra), związane z miejscami, które Gosia odwiedziła, a czasami też takie, w których była, ale ich rola w programie była nieco mniejsza niż zakładała.

Jedzenie, wspaniali ludzie, miejsca, a nawet zwierzęta można znaleźć także w mediach społecznościowych – na efektownych zdjęciach w serwisie Instagram, na Facebooku programu oraz na kanale na Youtube.

Oglądajcie Polskę Molskiej w TVP HD, ale bądźcie też z nami w Internecie. Zapraszamy!